ELIXÍR MOKŠA - harmonie v kapkách

Moksa-vice 

Co je Elixír? * Na co všechno je dobrý? * Co v něm je? * Jak funguje? 

Unikátní přípravek ELIXÍR MOKŠA pracuje na principu homeopatie a květinových esencí. Postupně čistí naše citové bloky, navrací nás do našeho CENTRA, přispívá k navýšení vlastní uvědomění, vibrační úrovně a tím jeho logickým vedlejším  účinkem je návrat zdraví, duševní pohody, zdravých mezilidských vztahů, hojnosti, nového pohledu na vlastní život.

Když naše tělo ztratí fyzickou a duševní rovnováhu, často se na něm objeví fyzické chorobné příznaky. V takovém případě se lidé obrátí na lékaře, kteří nás  příznaků zbaví, ale příčina vzniklé nemoci v nás zůstává. Dnes už je uznávaným faktem, že jednotlivým fyzickým příznakem často předcházela citová trauma spojená s emocí. Když najdeme příčinu vzniku fyzické nemoci, tělo se snáze a rychleji zotaví a získá zpět rovnováhu potřebnou k harmonii-zdraví a tohle Mokša Elixír napravuje!

Unikátní přípravek ELIXÍR MOKŠA pracuje na principu homeopatie a květinových esencí. Postupně čistí naše citové bloky, navrací nás do našeho CENTRA, přispívá k navýšení vlastní uvědomění, vibrační úrovně a tím jeho logickým vedlejším  účinkem je návrat zdraví, duševní pohody, zdravých mezilidských vztahů, hojnosti, nového pohledu na vlastní život. Vynálezci si správně všimli, že emoční spouštěče onemocnění se krásně překrývají s tématy Kniha proměn I - ťink jako např..: Smrt, ztráta, úmrtí milovaného, rozvod, potíže ve škole, nespravedlivé zacházení v práci, ztráta zaměstnání, nehoda, manželská hádka, opuštění dítěte, vztah matky k dítěti, plození a mnohé další ...

Proto Elixír jedinečně spojili s filozofii Knihy Proměn. Ta pojednává  o 64 životních situací v životě průměrného člověka, které obvykle nastanou alespoň jednou během života. Pokud tyto situace osoba "nezvládne" logicky ústí do emočních bloků a tím i do tělesných nebo psychických poruch. Pro tyto životní situace je vybráno 84 léčebných květinových esencí (informace = vibrace květin, stromů) působících na bázi homeopatie (přípravek není homeopatikum, jen se vyrobil na homeopatických principech ředění a potence), které přenášejí do organismu informace / vibrace. Tyto vibrace mohou uvolnit energetické bloky, které vznikly následkem dříve zažitých konfliktních situací, čímž se může shromážděna životní energie uvolnit a znovu být přístupná organismu. Tím se může konzument přípravku dostat na citově vyšší vibrační úroveň (tedy do lepšího stavu), následně se může stát vnímavější pro lepší věci (a v souladu se zákonem přitažlivosti si může lepší věci i do života přitáhnout). Přesněji řečeno - ke každé archetypální životní výzvě se přidružila květinová esence, abychom dokázali úspěšně překonávat nástrahy života, aby nedošlo ke vzniku emočních bloků a tím i onemocnění. To může napomoci opětovnému nastolení tělesné, duševní a duchovní harmonie, která se může projevit ve všech oblastech našeho života.

 Moksa-jeden

Unikátnost prezentovaného přípravku je v tom, že obsahuje informaci na každou ze 64 životních situací a tělo si vybírá POUZE ty, které právě potřebuje pro řešení aktuální situace! Jinými slovy máme pod jednou střechou celý arzenál pro život! Jedinečný MOKŠA ELIXÍR během jeho kontinuálního užívání vrací v čase. užívání se vracíme cca rok dozadu v našich emocionálních blocích. Přípravek je krok za krokem navrací do vědomí, čistí, eliminuje. Každým dnem se vnitřně měníme, stáváme se vyrovnanými, mysl se pročišťuje, navyšuje se životní a vibrační energie. Vidíme, že se měníme my i naše okolí! SVĚT tam venku můžeš totiž změnit POUZE ZMĚNOU ve svém VNITŘKU! Postupné tělesné uzdravení se stává jen jakýmsi "vedlejším účinkům, třešničkou na dortu" našeho vnitřního klidu a transformace, ve kterém nám ELIXÍR pomáhá .. .