Krystalová očistná terapie

Krystal-terapie  Jedná se o terapii, při které používám TLC krystaly  (angl.Tachyon Life Crystals). Takto upravené krystaly mají vysoce harmonizační vlastnosti, proto jsou určeny k léčení lidského těla a harmonizaci  psychiky. Krystaly mají schopnost přitáhnout a zesílit životní energii, kterou v zápětí předají na potřebné místo k léčení. Jejích použití se osvědčilo  pří  mnoha potížích a to psychických, pohybových i orgánových. O účinku léčby se můžete zřetelně přesvědčit hned po terapii, obzvlášť při bolestivých stavech.

Tachyon-energySmyslem terapie je dodat energii do míst, která jsou vyčerpaná ze ztráty energie a současně probudit organizmus k samoléčebnému procesu vedoucímu k rychlejšímu uzdravení.  Výhodou je především schopnost energie, propojit co v nejkratším čase  bolestivé a nemocné místo s  psychickou příčinou nemoci ( skrytý strach, stres, uložená nezpracovaná událost atd.). Jednoduše řečeno dochází k pochopení příčiny , proč se nám v životě přitížilo, ale není to vždy nutné.

Tlc-barsJak terapie probíhá? Většinou se s krystaly působí na akupunkturní body vztahující se k orgánům, nebo na vědomá bolestivá místa určená klientem. V opačném případě se pomoci jemného tlaku prstem zjišťují  na zádech klienta bolestivé body, které nás navedou na správné místo ošetření.  Po té se TLC Bars krystaly přiloží a po nějakou dobu se nechají působit – pokud možno dokud bolest neodezní. Během terapie vždy dochází k urychlení hojivého procesu , ale pokud je to nutné je zapotřebí terapii několik.

Cena za 60 minutovou terapii  je 400 Kč.

O úspěšném účinku léčby se můžete přesvědčit vyfocením své Aury, kterou provádím GDV kamerou. Pro názornou ukázku níže uvádím tyto snímky Aury před terapií (obr.1) a po ní (obr.2). Jak si jistě všimnete, rozdíl ve snímcích je velmi patrný.  

      obr.1 Aura-pred-terapii      obr.2Aura-10-hodin-po-terapii_2

 

Cocon-1Současně nabízím a používám ke zklidnění od rušného dne 20 minutovou relaxaci v tachyonizovaném kokonu. Tento odpočinek Vám napomůže ke skutečné rovnováze těla, mysli a ducha. Během několika minut načerpáte dostatečné množství energie, díky které zažijete vnitřní klid, čistotu mysli a rovnováhu. Nejen že budete mít skvělí pocit, ale dojde i k zesílení hojivých procesů, které jsou potřeba na libovolné úrovni vašeho bytí.