Ošetření TDP Lampou - léčivá síla minerálů

  Tdp-lampa 

Jde o novodobý terapeutický přístroj, který vyvinula skupina vědců a lékařů v Číně.

 Jak vlastně a na jaké obtíže terapeutická TDP lampa působí ?

Lampa produkuje teplo a zásobuje organismus 33 minerály ve 43 chemických sloučeninách tak, jak se vyskytují ve zdravém lidském těle. Minerály sálají ze speciální hliněné destičky, která je čistě přírodního původu (samozřejmě i minerály v ní obsažené) a je v TDP lampě zabudovaná.  Máme ověřeno z naší praxe, že je mimořádně účinná  u bolesti svalů, kloubů a páteře a v podstatě u veškerých bolestivých stavů. Povzbuzuje látkovou výměnu, tedy metabolismus, neboť dodává do těla výrazné množství minerálů, ve velmi snadno vstřebatelné podobě. Zmírňuje jakékoliv záněty.Při poraněních nebo zlomeninách je doba rekonvalescence za použití TDP lampy nesrovnatelně kratší. Také odstraňuje blokády v meridiánovém proudění.

Další problémy, kde může tato lampa pomoci :

bolesti hlavy a krční páteře, bolesti zubů, různé chronické bolesti, revma, angina pectoris, ekzémy, akné, celulitida, herpes, osteoporóza, bronchitida, cukrovka, vysoký krevní tlak, impotence, únava, bolesti podbřišku a menstruační bolesti, omrzliny, úrazy, nespavost a atd. TDP lampa dosahuje výborných výsledků i u těžkých a dlouhodobých chorob.

 Tdp-lampa2

Na jakém principu TDP LAMPA pracuje ?

Když se minerální destička v lampě zahřeje na provozní teplotu, tedy 280°C, začne vyzařovat biospektrum elektromagnetických vln v rozsahu 1 – 25 mikrometrů.Toto elektromagnetické vlnění lidské tělo velmi dobře absorbuje, přičemž se opětovně vytváří přirozená rovnováha v organismu. Současným nahříváním se zvyšuje prokrvení a zásobování buněk.Energie plynoucí z lampy urychluje mikrocirkulaci a celkový metabolismus, posiluje imunitní systém, zmírňuje bolesti a má povzbudivý účinek při léčení celé řady chorob.

 Tdp-lampa1

Použití:

Po zapnutí se lampa zahřívá asi 20 min. a pak je připravena k aplikaci na dané části těla. Hlava s minerální destičkou se umístí ve vzdálenosti 30 -40 cm od pokožky nad bolestivým místem nebo akupunkturní dráhou či bodem a necháme působit přibližně 20 - 40 min. Terapie probíhájí denně po dobu 6 - 20 dnů podle rozsahu a intenzity potíží. Ve speciálním manuálu, který je vždy k lampě přiložen, najdete vždy přesný popis, jak postupovat u konkrétních onemocnění. Je tam určena doba působení a místa, kde se pampa nechává působit. Výčet zdravotních potíží je tam velmi obsáhlý, ovšem v případě, že tam váš osobní problém nenajdete, obraťte se kdykoliv na nás. Lampu lze úspěšně používat také jako akupunkturu a moxování v jednom působení, protože je samozřejmě možné nasměrovat lampu na konkrétní akupunkturní body a působením tepla a elektromagnetických vln dochází k hlubokým podkožním reakcím jako u zmíněných procedur.

Zajímavá historie TDP lampy  – výjimečný fenomén ve staré cihelně:

 V 70. letech min. století porovnávaly čínské úřady nemocnost v továrnách a bylo zjištěno, že v cihelně v blízkosti města Chongqing v centrální Číně je nemocnost téměř nulová. Podobné výsledky byly i v několika dolech v této oblasti.Tento nevysvětlitelný fenomén začal zajímat i čínskou vládu a vyzvali proto příslušné ministerstvo a dále lékaře, techniky a fyziky, kteří měli tuto situaci objasnit.S objednávkou od vlády tedy přišel výzkumný tým do továrny na výrobu cihel, vedením týmu byl pověřen Dr. Gou Wenbin, zkušený lékařský technik. A bylo zjištěno, že přes namáhavou práci, prováděnou primitivní technikou při velmi nízké hygieně jsou zaměstnanci ve velmi dobré fyzické kondici a dožívají se dokonce vyššího věku, než ostatní obyvatelé zde žijící. Ze zaměstnanců nebyl žádný nemocný rakovinou. Vědci tedy změřili tepelné záření v celé továrně elektrospektrem a nechali zanalyzovat černou hlínu z pásových dopravníků u pecí. V oblasti vypalovací pece ukazoval měřící přístroj velmi silné spektrum s rozsahem vlnových délek 2 – 25 mikrometrů.Měřeními, která vědci provedli během téměř 2 let na pracovištích v nedalekém kamenolomu, bylo možné tento fenomén konečně vysvětlit.Výzkumná zpráva pro čínskou vládu byla hotová. Tým zjistil, že v černé hlíně kolem vypalovacích pecí jsou obsaženy stopy 33 minerálů ve 43 chemických sloučeninách, tak jak se vyskytují v lidském těle a jsou předpokladem stabilního zdraví. Hlavními složkami jsou železo, selen, mangan, zinek, kobalt, nikl, měď a kadmium. Žárem z pecí se tyto minerály silně zahřívaly a vysílaly elektromagnetické vlny, které je lidské tělo schopno mimořádně dobře absorbovat a které v něm vyvolávají blahodárné biologické efekty. Na základě tohoto objevu, vědci začali  pracovat na vývoji přístroje pro tepelnou terapii s využitím speciální hliněné desky, pocházející právě z oné cihlárny. Po nákladných studiích inženýrů nauky o materiálech v laboratořích, lékařů v nemocnicích a klinikách po celé zemi nakonec vznikla elektroterapeutická TDP Lampa.

Cena za ošetření lampou je : 30 minut/200 Kč  a  za 1hodinu/400 Kč  

Pronájem lampy domů je za cenu : 1den/ 300 kč včetně dopravy a zaškolení.